Depo Adresi: 9 Eylül Mah, 7126 Sk, Menemen / İZMİR

GSM / Whatsapp: 0545 364 7020

Haftaiçi: 09:00-18:00, C.tesi: 09:00-13:30

Pazar günleri kapalı.

sıkça sorulan sorular

Lütfen mesaj göndermeden önce (Sıkça Sorulan Sorular) bölümünü okuyun.

Mağazamızdan 250 TL ve üzeri yapacağınız alışverişleriniz için kargo ücretsizdir. 250 TL altında kalan tüm alışverişler için 22 TL sabit kargo ücreti alınmaktadır. 

Mağazamızda Kredi Kartı ile güvenli ödeme, indirimli ücretler ile Havale/EFT ve PayPal ödeme yöntemi ile alışveriş yapabilirsiniz. 

Silikon kalıplar sipariş üzerine üretilmektedir. Siparişleriniz maksimum 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. 

Türkiye’nin tüm şehir merkezlerine en fazla 2 günde ulaşan kargolar, ilçelerin merkeze uzaklığı yada köy/kasaba gibi uzak noktalara daha fazla sürelerde teslim edilmektedir. Mail ve SMS ile iletilen takip numaraları ile kargonuzun nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz. 

Cuma yada Haftasonu verilen siparişler ile beraber Bayram/Resmi tatil gibi günlerde verilen siparişlerin teslimi iş günü olmaması sebebi ile uzayabilir.   

 

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu(KVKK) gerekliliklerine göre kurulan internet sitemiz, isim, adres, telefon ve email bilgileriniz dışında hiçbir bilgiyi sistemde kayıt etmez. Verdiğiniz bilgiler 3. kişilerle paylaşılmaz. Üyeliğinizi sonlandırmanız durmunda da sistemden kalıcı olarak silinir. 

Bu bilgiler siparişinizi size ulaştırmak ve eğer kabul ettiyseniz kampanya ve haberleri iletmek dışında hiçbir amaç için kullanılmaz. 

Kredi Kartı gibi hassas bilgilerin hiçbiri sitemizde depolanmaz. Kredi kartı ile ödeme yapmak istediğinizde doğrudan İYZİCO Güvenli ödeme sistemine yönlendirilirsiniz.  

Firmamız E-Fatura mükellefidir.

Bu sebeple siparişiniz üretime alındığı anda faturanız kesilerek, sipariş esnasında verdiğiniz mail adresine iletilir. Ayrıca irsaliye olarak sipariş ile beraber bir kopyası gönderilir. 

Kurumsal faturalar için aşağıdaki gerekli bilgiler mutlaka girilmelidir.

-Firma Adı,

-Firma Adresi,

-Vergi dairesi ve vergi numarası,

Kurdelya mağazası veya satış yaptığımız tüm pazaryerlerinden aldığınız ürünleri memnun kalmamanız durumunda koşulsuz olarak 14 gün içerisinde iade edebilir ya da değişim talep edebilirsiniz. 

İade ve değişim süreçlerinde kargo ücretleri mağazamız tarafından karşılanır. 

Bu süreçlerde DİKKAT etmeniz gereken birkaç önemli nokta vardır;

-Ürün faturası yada sipariş numaranız ile talep yapabilirsiniz.

-İade taleplerinizi mail veya telefon ile yapabilirsiniz. Bilgi vermeden ürünlerin doğrudan kargoya verilerek gönderilmesi hem karışıklığa sebep olup iade süresini uzatmakta hem de ürünlerin kargoda kaybolması durumunda mağduriyet oluşturmaktadır.

-KARGO FİRMASI; İade veya değişim amaçlı olarak geri göndereceğiniz ürünleri mutlaka ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ KARGO FİRMASI ile göndermelisiniz. Aksi takdirde kargonuz teslim alınmaz ve ekstra kargo ücreti ödemek durumunda kalabilirsiniz. (Anlaşmalı kargo firmalarımız dönemsel olarak farklılık gösterebilir. Bu sebeple iletişime geçerek firma bilgisi alınız)

Sürecin en hızlı şekilde ilerlemesi için yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Geri iade edilen ürünler inceleme sonrası zarar görmemiş ve tekrar satılabilir durumda ise iade olarak kabul edilir.

Kabul sonrası ödemeyi hangi kanal ile yaptıysanız (kredi kartı veya banka havalesi) aynı şekilde iade edilir.

Bize mail gönderin