Silikon Mum Kalıpları

Silikon Mum Kalıpları

Evinizin Havasını Değiştirecek Muhteşem Tasarımlar

En trend saksı, tealight, mum kalıpları için mağazayı ziyaret et.

MODELLERİ KEŞFET

En Yeni Trend | Silikon Mum Kalıpları

2021’in en hızlı yayılan trendlerinin başında evde mum yapımı geliyor. Farklı modeller, renkler ve kokular ile evlerimizin havasını tek başına değiştirmeye yetecek kudretteki bu mucize çok hızlı bir şekilde tüm ülkeye yayıldı. Sadece dekorasyon amaçlı değil, ayrıca hediye olarak da çok güzel ve sevilen bir obje. 

Tabiki bu kadar çok talep olunca normal olarak herkes farklı ve çeşitli mum modelleri arayışına girdi. Açıkçası benim çocukluğumdan kalan ve tek bildiğim mum modeli aşağıdaki bizim köşedeki bakkaldan aldığımız mum modeli idi 🙂

eski mumlar

Biz de Kurdelya olarak bu trendin dışında kalamadık ve biraz da(aslında sizleri kısır model dönügüsünden kurtarmak için tasarım konusunda kendimizi zorladık) kendi yorumumuzu katarak sizlere farklı mum modelleri sunmaya çalıştık. 

Aşağıda onlarca modelimizden birkaçını örnek olarak görebilirsiniz.

Enginar Mum ve Saksı Modelleri

Enginar yemek olarak da dekorasyon olarak da herkesin çok sevdiği bir ürün. Biz de İzmir’li ve Urla aşığı kişiler olarak enginara bayılıyoruz. Bu sebeple bir çok tasarımımızda bu motifleri kullanıyoruz. Eğer sizlerde enginar modelini çok seviyorsanız aşağıdaki butona tıklayarak enginar saksı ve mum modellerimize ve daha fazlasına gözatın.

Enginar Modelleri İncele

Sarmal Saksı ve Mum Modelleri

Sarmal farklı şekillerde çizimlerle M.Ö. 3000 yıllarına kadar tespit edilen tarihi eserlerde ve dünyanın birçok kadim medeniyetlerinde gözlemlenmiş, siyasi, dini ve milli amaçlarla üretilen birçok obje, sanat eseri ve amblemlerde kullanılan kadim bir semboldür.

Biz de sarmal sembolü çeşitlendirerek farklı ürünlerimizde farklı şekillerde kullanmaya çalıştık. Özellikle saksı ve mum modellerinde çok iyi oldu. Lütfen siz de bu kategoriyi gezerek düşüncelerinizi/önerilerinizi bize iletin.

Sarmal Modelleri İncele

Bizi İnstagram’da Takip Edin

Yeni eklenen modellerimizden hemen haberdar olmak, bitmiş ürün örnekleri ve videolarımızı takip etmek için hemn instagram hesabımıza göz atın.

Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Silikon Mum Kalıpları” yazısında 2 düşünce

    • admin diyor ki:

      Merhaba, sitemizde mum üretimi için silikon kalıp satışı yapılmaktadır. Üretim için yüzlerce farklı mumkalıbı modelini bulabilirsiniz. Mum malzemesi satışımız yok maalesef. Farklı firmalardan temin edebilirsiniz. Bunun dışındaki sorularınız için [email protected] mail adresinden yada instagram’dan @kurdelya ile iletişim kurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir